Menu Zavřeno

1. Mytí kol

POPIS

Tato chemie dokáže uvolnit jak nečistoty na disku, tak i prachové částečky z brzdových destiček. Kola a hliníkové disky se během jízdy postupně a viditelně čím dál více znečišťují. Do ráfků a především hliníkových disků se tento černý prach zapéká intenzivním brzděním a to zejména v teplých dnech letního provozu. Za účelem dosažení kýženého vzhledu a dlouhé životnosti je dobré je pravidelně mýt.
Tento program je určen pouze na kola a nikoliv na karoserii a jiné části vozidla. Opakované nanášení této chemie na lak karoserie a ostatní plastové, gumové části vozidla může narušit jejich povrch. Trysku držte ve vzdálenosti cca 10 cm od kol vozidla, aby se chemie dostala na povrch disků bez zbytečných ztrát.

POSTUP

2. Odstranění hmyzu

POPIS

Změkčená voda o teplotě 45 °C se mísí s chemií a účinně odstraní zaschlý hmyz a rozmočí ostatní nečistoty. Tento program slouží jako předmytí, které zefektivní následující programy! Ideální především pro letní měsíce.
Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 – 20 cm od karoserie vozidla.

POSTUP

4. Aktivní pěna

POPIS

Velmi efektivní program, který vyčistí nalepené nečistoty, popílek, posypovou sůl apod. Změkčená voda o teplotě 45 °C se mísí s chemií a vzduchem, což tvoří nadýchanou aktivní pěnu.
Po nanesení pěny na karoserii nechte alespoň minutu působit.

POSTUP

3a. Hlavní mytí šamponem

POPIS

Změkčená voda o teplotě 45 °C se mísí s chemií a pod vysokým tlakem se nanáší na vozidlo. Směs teplé vody a šamponu účinně uvolňuje nečistoty, hmyz a mastnotu.
Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 – 30 cm od karoserie vozidla. Vzdálenost si určete zejména podle kvality vašeho laku. Dejte pozor, aby nedošlo k doteku a mechanickému poškození.

POSTUP

3b. Mytí šamponem - kartáč

POPIS

Kombinace měkkého kartáče a šamponu tvoří velmi efektivní program, který odstraní přilepené nečistoty, asfalt i posypovou sůl. Použijte pouze na mokré, předmyté vozidlo.
Ujistěte se, že je auto předmyté a kartáč před použitím propláchněte a zkontrolujte, zda je čistý. Použití kartáče na suchou špínu by mohlo poškodit lak! Kartáč nepoužívejte na kola ani podběhy!

POSTUP

5. Oplach

POPIS

Změkčená voda smyje zbytky použitých mycích prostředků po programech hlavního mytí. Ujistěte se, že jste z auta spláchli všechnu chemii.
Při oplachu dodržujte vzdálenost trysky 10 – 30 cm od karoserie vozidla. Precizně smyjte všechnu chemii z vozidla. Jen tak bude následný program účinný.

POSTUP

6. Horký vosk

POPIS

Změkčená voda o teplotě 45 °C se mísí s polymerovým voskem a tato směs se rozprostře po povrchu karoserie vozidla a vytvoří extra ochranný plášť. Vosk je důležité aplikovat při každém mytí, protože Vám při příštím mytí půjde špína snadněji dolů.
Při voskování dodržujte vzdálenost trysky 20 – 30 cm od karoserie vozidla.

POSTUP

7. Finální zářivý oplach

POPIS

Osmotická voda (voda zbavená všech minerálů, čistá H2O) odstraní zbytky chemie, vosku a nečistot. Auto rychleji vysychá a nezanechává na sobě skvrny.
Karoserii není zapotřebí dále sušit a leštit. Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 – 30 cm od karoserie vozidla.

POSTUP