Menu Zavřeno

Spěcháte? Za 5 minut máte hotovo!

Ať už k nám jezdíte pravidelně nebo spěcháte a nechcete procházet všech 8 programů, máme pro vás řešení v podobě rychlého mytí. Pamatujte ale, že pouze kompletní mytí všemi 8 programy zajistí dokonale čisté auto.

Pro optimální výsledky myjte v daném pořadí:
Níže naleznete návod k jednotlivým programům.

4. Aktivní pěna

POPIS

Velmi efektivní program, který vyčistí nalepené nečistoty, popílek, posypovou sůl apod. Změkčená voda o teplotě 45 °C se mísí s chemií a vzduchem, což tvoří nadýchanou aktivní pěnu.
Po nanesení pěny na karoserii nechte alespoň minutu působit.

POSTUP

5. Oplach

POPIS

Změkčená voda smyje zbytky použitých mycích prostředků po programech hlavního mytí. Ujistěte se, že jste z auta spláchli všechnu chemii.
Při oplachu dodržujte vzdálenost trysky 10 – 30 cm od karoserie vozidla. Precizně smyjte všechnu chemii z vozidla. Jen tak bude následný program účinný.

POSTUP

6. Horký vosk

POPIS

Změkčená voda o teplotě 45°C se mísí s polymerovým voskem a tato směs se rozprostře po povrchu karoserie vozidla a vytvoří extra ochranný plášť. Vosk je důležité aplikovat při každém mytí, protože Vám při příštím mytí půjde špína snadněji dolů.
Při voskování dodržujte vzdálenost trysky 20 – 30 cm od karoserie vozidla.

POSTUP

7. Finální zářivý oplach

POPIS

Osmotická voda (voda zbavená všech minerálů, čistá H2O) odstraní zbytky chemie, vosku a nečistot. Auto rychleji vysychá a nezanechává na sobě skvrny.
Karoserii není zapotřebí dále sušit a leštit. Při mytí dodržujte vzdálenost trysky 10 – 30 cm od karoserie vozidla.

POSTUP

HOTOVO!

Děkujeme za návštěvu.